صفحه اصلی محصولات دانلودها درباره ما تماس با ما
Skip Navigation Links.
درباره نیک طراوت شرق

گروه فنی و مهندسی نیک طراوت شرق در سال 1387 توسط جمعی از متخصصین ترافیک، مهندسین برق و متخصصین نورپردازی ارائه خدمات خود را در تمامی زمینه های تجهیزات ترافیکی و روشنایی و انرژی خورشیدی اعم از تولید محصولات ، مشاوره ، طراحی و اجرا آغاز نمود.
واحد ترافیکی این گروه فعالیت خود را با تولید چراغ راهنمایی LED شروع کرد و هم اکنون مفتخر است تا با گسترش خط تولید همگام با تکنولوژی روز دنیا تجهیزات ترافیکی همچون انواع چراغ راهنمایی LED ، شمارنده معکوس ترافیکی LED ، فانوس چراغ راهنمایی و چراغ های خورشیدی LED را مطابق استاندارد CE اروپا تولید و عرضه نماید همچنین نیز با انتقال تکنولوژی از کشور تایوان تولید تجهیزات ترافیکی با قابلیت استفاده از انرژی خورشیدی (سولار ) و یا برق شهری ( کنترلر هوشمند ترافیکی ) در این شرکت آغاز گردید .
بهینه سازی در مصرف انرژی ، عدم نیاز به برق جهت روشنایی شهری و صرفه جویی در هزینه های عملیات نصب و راه اندازی آسان و بدون نیاز به کابل کشی و ... مزایای استفاده از تجهیزات خورشیدی (سولار) هستند استفاده از چراغهای راهنمایی LEDبا توجه به کاهش توان مصرفی و افزایش شدت نور همزمان با شهرهای بزرگ دنیا در شهرتهران و مشهد نیز آغاز گردیده و شرکت مهندسی نیک طراوت شرق افتخار همکاری با شرکت کنترل ترافیک تهران و شهرداری های مشهد،شیراز، تبریز، ارومیه، کرمانشاه، شاهرود، قزوین ، اهواز و بندرعباس و ... را در این زمینه دارد.
همچنین واحد روشنایی این شرکت با طراحی و تولید انواع چراغ روشنایی LED نقش بزرگی در بهبود و کاهش مصرف انرژی داشته است. مهندسین و متخصصین مجرب این گروه همیشه حرف تازه ای در زمينه تولید محصولات ، طراحي و اجراي نورپردازی مدرن و کلاسیک با تکنولوژی های LED و فیبرنوری در پروژه های دکوراتیو مجتمع های اداری ، تجاری ، مسکونی ، فضاهای سبز ، آبنمای موزیکال ، تالار ، رستوران ، محوطه هاي شهری و در هر جایی که نور بدان معنا می بخشد را دارند.
با توجه به رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی بویژه در بخش روشنایی ساختمان های مسکونی، اداری ، اماکن و معابر شهری این شرکت از سال 1387 فعالیت خودرا برروی پژوهش و تولید در زمینه استفاده از انرژی خورشیدی و تولید و طراحی محصولات منطبق با این رویکرد متمرکز کرده است و در این راستا موفق به طراحی مجموعه برج های روشنائی خورشیدی/ بادی ، واحدهای نیروگاهی خورشیدی متمرکز ، چراغهایLED مدل خیابانی ، مدل روشنائی صنعتی ، روشنائی های اداری و مسکونی و همچنین روشنائی تزئینی و دکوراتیو شده است.همچنین چند مدل منبع تغذیه (LED Driver) با انطباق با استانداردهای ستاره انرژی ( Energy Star)نیز طراحی و به تولید صنعتی رسانده است گروه مهندسی نیک طراوت شرق با تمرکز بر طراحی و تولید انواع محصولات سولار به یکی از تولیدکنندگان پیشرو ایرانی در این زمینه تبدیل شده است.
از دیگر اهداف این مجموعه تلاش جهت جایگزینی روش های پر مصرف سنتی با روش ها و متدهای جدید ، کم مصرف ، حامی محیط زیست می باشد که در این راستا در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه روشنائی هوشمند و هوشمند سازی ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری آغاز نمود .اجرای اهداف سیاست های بهینه سازی مصرف انرژی در کشور و تبدیل سیستم های سنتی ساختمان ها به ساختمان های هوشمند که باعث افزایش طول عمر مصرف کننده ها ، کاهش مصرف انرژی ، کاهش هزینه ها ، امنیت و ایمنی هوشمند ساختمان و اجرای به موقع و مناسب کلیه تجهیزات ساختمان خواهد شد. کنترل روشنایی ها بصورت اتوماتیک و دستی، کنترل وضعیت ایمنی و امنیتی ساختمان شامل سیستم های اعلام سرقت، حریق و نشت گاز، کنترل دربهای ورود و خروج، کنترل وضعیت سیستم های برودتی و حرارتی، آبیاری خودکار، کنترل تجهیزات نورپردازی، پرده های برقی، کنترل تلفنی، سناریوهای قابل تنظیم و ده ها قابلیت نرم افزاری و سخت افزاری دیگر از جمله این توانمندی های سیستم هوشمند ساختمانی است.

لینک
لینک
لینک
لینک
لینک
دسترسی سریع
مقالات
تاریخچه
افتخارات
نوآوری
تماس با ما
تلفن : 2-36092380-051
فکس : 36094552-051
موبایل : 09152345667
ntsgroups.co@yahoo.com
ntsgroups.co@gmail.com
مشهد خیابان سیدرضی خیابان 23 شماره 217